The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1-rc1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Search
ku: گەڕان

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Show
ku: پیشانبدە
