The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1-rc1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Top
sk: Navrch

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Show
sk: Zobraziť

en: Content Top
sk: Vrchná časť obsahu

en: Content Bottom
sk: Spodná časť obsahu
