The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1-rc1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Search
sq: Kërko

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Show
sq: Shfaq
