The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1-rc1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Login
sv: Logga in

en: Search
sv: Sök

en: Top
sv: Överst

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Always
sv: Alltid

en: Never
sv: Aldrig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Logout
sv: Logga ut

en: Show
sv: Visa

en: Content Bottom
sv: Innehåll Nederst

en: My Account
sv: Mitt konto
