The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1-rc1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Content
vi: Nội dung

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Top
vi: Đầu

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Bottom
vi: Cuối

en: Always
vi: Luôn luôn

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Logout
vi: Thoát

en: Show
vi: Hiện

en: My Account
vi: Tài khoản của tôi
