The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Login
af: Gebruiker

en: Search
af: Soek

en: Never
af: Nooit

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Show
af: Vertoon

en: My Account
af: My Rekening
