The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Search
ast: Guetar

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Never
ast: Nunca

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Logout
ast: Zarrar sesión

en: Show
ast: Amosar
