The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Search
bo: འཚོལ

en: Top
bo: འགོ

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Show
bo: སྟོན
