The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Search
da: Søg

en: Separator
da: Skilletegn

en: Bottom
da: Bund

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Always
da: Altid

en: Never
da: Aldrig

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Logout
da: Log ud

en: Show
da: Vis

en: Content Bottom
da: Indhold bund

en: My Account
da: Min konto

en: Hide page title
da: Skjul sidetitel
