The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Search
eu: Bilatu

en: Top
eu: Goian

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Bottom
eu: Behean

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Logout
eu: Irten

en: Show
eu: Erakutsi

en: Content Top
eu: Goiko edukia

en: Content Bottom
eu: Beheko edukia
