The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Title
fil: Pamagat

en: Content
fil: Nilalaman

en: Search
fil: Hanapin

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan
