The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Title
fr: Titre

en: Content
fr: Contenu

en: Login
fr: Identifiant

en: Search
fr: Rechercher

en: Top
fr: Haut

en: Separator
fr: Séparateur

en: Bottom
fr: Bas

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Always
fr: Toujours

en: Never
fr: Jamais

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Logout
fr: Déconnexion

en: Show
fr: Afficher

en: Content Top
fr: Haut de contenu

en: Content Bottom
fr: Bas de contenu

en: Right Sidebar
fr: Barre latérale droite

en: Left Sidebar
fr: Barre latérale gauche

en: Closure
fr: Fermeture

en: My Account
fr: Mon compte

en: Hide page title
fr: Masquer le titre de page
