The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Search
hi: खोज

en: Top
hi: ऊपर

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: Bottom
hi: तल

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Logout
hi: लॉग आउट

en: Show
hi: दिखाये

en: Content Bottom
hi: सामग्री नीचे

en: My Account
hi: मेरा खाता
