The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Search
hu: Keresés

en: Top
hu: Teteje

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Bottom
hu: Alja

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Always
hu: Mindig

en: Never
hu: Soha

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Content Top
hu: Tartalom teteje

en: Content Bottom
hu: Tartalom alja

en: Right Sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Left Sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Closure
hu: Lezáró

en: My Account
hu: Saját adatok
