The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Never
hy: Երբեք

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Show
hy: Ցուցադրել
