The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: Login
it: Accedi

en: Search
it: Cerca

en: Top
it: In cima

en: Separator
it: Separatore

en: Bottom
it: In fondo

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Always
it: Sempre

en: Never
it: Mai

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Logout
it: Esci

en: Show
it: Mostra

en: My Account
it: Il mio account
