The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Search
jv: Goléki

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Separator
jv: Watesan

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Never
jv: Ora tahu

en: Logout
jv: Metu

en: Show
jv: Kétoknā
