The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Always
kn: ಯಾವಾಗಲೂ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):
