The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Search
lv: Meklēt

en: Top
lv: Augša

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Bottom
lv: Apakša

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Logout
lv: Iziet

en: Show
lv: Rādīt

en: Content Bottom
lv: Zem Satura
