The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Search
mg: Karoka

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy
