The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: Search
mr: शोध

en: Never
mr: कधीही नाही
