The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: Show
my: ပြပါ
