The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Top
ne: माथि

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Content Top
ne: शीर्षक सामग्री

en: Content Bottom
ne: तलको सामग्री
