The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: Login
oc: Identificant

en: Search
oc: Recercar

en: Top
oc: Naut

en: Separator
oc: Separador

en: Bottom
oc: Bas

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Always
oc: Totjorn

en: Never
oc: Pas jamai

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Logout
oc: Sortir

en: Show
oc: Afichar

en: Content Top
oc: Naut del contengut

en: Right Sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Left Sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: My Account
oc: Mon compte
