The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: Search
fa: جستجو

en: Top
fa: بالا

en: Separator
fa: جداکننده

en: Bottom
fa: پایین

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Always
fa: همیشه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Logout
fa: خروج

en: Show
fa: نمایش

en: Content Bottom
fa: پایین محتوا
