The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Home
pt: Início

en: Title
pt: Título

en: Content
pt: Conteúdo

en: Search
pt: Buscar

en: Top
pt: Superior

en: Separator
pt: Separador

en: Bottom
pt: Inferior

en: Breadcrumb
pt: Trilha de navegação

en: Always
pt: Sempre

en: Never
pt: Nunca

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Logout
pt: Sair

en: Show
pt: Exibir

en: Content Top
pt: Acima no conteúdo

en: Content Bottom
pt: Abaixo do conteúdo

en: Right Sidebar
pt: Barra lateral direita

en: Left Sidebar
pt: Barra lateral esquerda

en: My Account
pt: Minha Conta
