The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Login
sr: Пријављивање

en: Search
sr: Претрага

en: Bottom
sr: Дно

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје
