The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Search
ta: தேடல்

en: Top
ta: மேல்

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Never
ta: இல்லை

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Logout
ta: வெளியேறு

en: Show
ta: காட்டு
