The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Content
tr: İçerik

en: Login
tr: Giriş

en: Search
tr: Ara

en: Top
tr: En üst

en: Separator
tr: Ayraç

en: Bottom
tr: Alt

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Always
tr: Her zaman

en: Never
tr: Asla

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Logout
tr: Çıkış

en: Show
tr: Göster

en: Content Bottom
tr: İçerik Altı

en: Right Sidebar
tr: sağ sütun

en: My Account
tr: Hesabım
