The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Search
az: Axtarış

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Bottom
az: Aşağı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Never
az: Heç vaxt

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Show
az: Göstər
