The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Logout
bn: প্রস্থান

en: Show
bn: দেখাও
