The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.2) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Search
cs: Hledat

en: Top
cs: Nahoru

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Bottom
cs: Dole

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Always
cs: Vždy

en: Never
cs: Nikdy

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Show
cs: Ukázat

en: My Account
cs: Můj účet
