The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.2) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Search
gl: Buscar

en: Top
gl: Superior

en: Separator
gl: Separador

en: Bottom
gl: Botón

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Never
gl: Nunca

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Logout
gl: Saír

en: Show
gl: Amosar

en: Content Top
gl: Contido Superior

en: Content Bottom
gl: Contido Inferior
