The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Search
gu: શોધ

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Bottom
gu: નીચે

en: Never
gu: કદી નહી

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો
