The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.2) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ
