The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Search
mn: Хайх

en: Top
mn: Дээд

en: Bottom
mn: Доод

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
