The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Search
ps: لټون

en: Never
ps: هيڅکله

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Show
ps: ښوول
