The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Login
sl: Prijava

en: Search
sl: Išči

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Never
sl: Nikoli

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Logout
sl: Odjava

en: Show
sl: Prikaži
