The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Search
te: వెతుకు

en: Top
te: పైన

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Always
te: ఎల్లప్పుడూ

en: Logout
te: నిష్క్రమించు

en: Show
te: చూపించు
