The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Search
th: ค้นหา

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: Never
th: ไม่เคย

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: Show
th: แสดง
