The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Login
ug: كىرىش

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: My Account
ug: ھېساباتىم
