The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: Search
ur: تلاش

en: Header
ur: ہیڈر
