The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Search
be: Пошук

en: Top
be: Верх

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Bottom
be: Знізу

en: Always
be: Заўжды

en: Never
be: Ніколі

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Logout
be: Выйсці

en: Show
be: Паказаць
