The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.2) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Title
de: Titel

en: Content
de: Inhalt

en: Login
de: Anmelden

en: Search
de: Suche

en: Top
de: Oben

en: Separator
de: Trennzeichen

en: Bottom
de: Unten

en: Breadcrumb
de: Pfadnavigation

en: Always
de: Immer

en: Never
de: Nie

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Logout
de: Abmelden

en: Show
de: Anzeigen

en: Content Top
de: Inhaltsanfang

en: Content Bottom
de: Inhalt unten

en: Right Sidebar
de: Seitenleiste rechts

en: Left Sidebar
de: Seitenleiste links

en: Closure
de: Abschluss

en: My Account
de: Mein Konto

en: Hide page title
de: Seitentitel ausblenden
