The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Login
he: כניסה

en: Search
he: חיפוש

en: Top
he: עליון

en: Separator
he: מפריד

en: Bottom
he: למטה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Never
he: אף פעם

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Logout
he: יציאה

en: Show
he: הצג

en: Content Bottom
he: תחתית איזור התוכן

en: My Account
he: החשבון שלי
