The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.2) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Login
hr: Prijava

en: Search
hr: Pretraga

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Bottom
hr: Dno

en: Never
hr: Nikada

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Logout
hr: Odjava

en: Show
hr: Prikaži

en: Content Top
hr: Sadržaj vrh

en: Content Bottom
hr: Sadržaj dno
