The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1-rc1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: Login
ja: ログイン

en: Search
ja: 検索

en: Top
ja: トップ

en: Separator
ja: セパレーター

en: Bottom
ja: ボトム

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Always
ja: 必須

en: Never
ja: なし

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Logout
ja: ログアウト

en: Show
ja: 表示

en: Content Top
ja: コンテンツトップ
