The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Login
lt: Prisijungti

en: Search
lt: Paieška

en: Top
lt: Viršus

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Show
lt: Rodyti

en: Content Top
lt: Turinio viršus
