The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1-rc1) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: Login
ru: Логин

en: Search
ru: Поиск

en: Top
ru: Вверху

en: Separator
ru: Разделитель

en: Bottom
ru: Снизу

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Always
ru: Всегда

en: Never
ru: Никогда

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Logout
ru: Выход

en: Show
ru: Показать

en: Content Top
ru: Контент сверху

en: Content Bottom
ru: Контент Снизу

en: Closure
ru: Закрытие

en: My Account
ru: Мой профиль

en: Hide page title
ru: Скрыть заголовок страницы
