The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: Login
uk: Вхід

en: Search
uk: Пошук

en: Top
uk: Зверху

en: Separator
uk: Розділювач

en: Bottom
uk: Знизу

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Logout
uk: Вихід

en: Show
uk: Показати

en: Content Top
uk: Вміст зверху

en: Content Bottom
uk: Вміст знизу

en: Right Sidebar
uk: Права бічна панель

en: Left Sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: My Account
uk: Мій рахунок

en: Hide page title
uk: Приховати заголовок сторінки
